Vivalux VIV002762 LED лента CODA LED червена 5m
6.08 € (11.89 лв.)
ЦЕНАТА Е ЗА РОЛКА ЛЕД ЛЕНТА
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.08 € (11.89 лв.) |
6.02 € (11.77 лв.) |
5.96 € (11.66 лв.) |
5.90 € (11.54 лв.) |
5.84 € (11.42 лв.) |
5.78 € (11.30 лв.) |
С вградено LED Осветление
LED лента 60 диода/метър 48W/m червена 12VDC ролка 5 м
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | CODA LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | червен |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
| Мощност/m | 4.8W/m |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10492 6W LED Панел Външен Квадрат 3000К
2.71 € (5.30 лв.)V-TAC VT-10480 6W LED Backlit Панел Квадрат 3000К
2.43 € (4.75 лв.)Ledvance 4058075198852 LED ЛАМПА VALUE PLAST PAR16 80 120° 6.9W 827 GU10
2.90 € (5.67 лв.)Osram 4058075608153 ЛЕД Лампа P PAR16 50 4.3W 2700K GU10
3.83 € (7.49 лв.)Ledvance 4099854055034 LED ЛАМПА PARATHOM PAR16 80 120° 6.9W/827 GU10
4.07 € (7.96 лв.)Osram 4058075608030 ЛЕД Лампа P PAR16 50 120° 4.3W 2700K 220K|240V GU10
3.83 € (7.49 лв.)

Все още няма отзиви.