Vivalux VIV000645 Полилей MURALES 13/1609 Ø500 мм
Полилей Е27 IP20 Ø500 мм
12.53 € (24.51 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 12.53 € (24.51 лв.) |
12.40 € (24.25 лв.) |
12.28 € (24.02 лв.) |
12.15 € (23.76 лв.) |
12.03 € (23.53 лв.) |
11.90 € (23.27 лв.) |
Без включено осветление
Vivalux VIV000642 Полилей ARALDICO BLUE 13/1406 Ø500 мм
Налично
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | MURALES |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV000645 Полилей MURALES 13/1609 Ø500 мм
Налично
Vivalux VIV000257 Аплик MURALES 09/1607 квадрат 260×260 мм
Налично
Vivalux VIV000256 Аплик MURALES 08/1606 квадрат 210×210 мм
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP4821 Висяща лампа PARMA 3xE14
Налично
Milagro MLP7991 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP6522 Висяща лампа LIMA BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP7995 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Zambelis 1658 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Zambelis S063-15 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 15° 9W
Налично

Все още няма отзиви.