Vivalux VIV000618 Халогенен сет LE/SA
Халогенен сет за монтаж на шкаф от щампована стомана 12V G4
3.53 € (6.90 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 3.53 € (6.90 лв.) |
3.49 € (6.83 лв.) |
3.46 € (6.77 лв.) |
3.42 € (6.69 лв.) |
3.39 € (6.63 лв.) |
3.35 € (6.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LE |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 188x94x54mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 20W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV000618 Халогенен сет LE/SA
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-4912 12W LED Панел Външен монтаж Premium Кръгъл Модул Бяла Светлина
Изчерпан
V-TAC VT-4913 12W LED Панел Външен монтаж Premium Квадратен Модул Топло Бяла Светлина
Изчерпан
Vivalux VIV004705 Луна за външен монтаж NIKOS DL724 GU10 бял/злато
Налично
Kanlux 24362 Точково таванно осветително тяло SONOR GU10 220V 3000K IP20
Изчерпан
Vito 2023590 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 4000K IP20 6W 220V
Изчерпан
Kanlux 22551 Точково таванно осветително тяло BORD GU10 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.