VITO 7320170 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-C E27 Матирано Златисто + Черно
ESTELLE series PENDANTS with Metal Sheet body and Ceramic lampholder presents a long lifetime.This model includes an E27 socket for the desired lighting flexibility.It’s ready to be operated with its easy installation and maintenance. The cable that we use for ESTELLE series products is made of fabric.
6.49 € (12.69 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.49 € (12.69 лв.) |
6.43 € (12.58 лв.) |
6.36 € (12.44 лв.) |
6.30 € (12.32 лв.) |
6.23 € (12.18 лв.) |
6.17 € (12.07 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | ESTELLE |
| МОЩНОСТ (W) | Max 20W |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 1 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220V-50/60Hz |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ЗЛАТЕН МАТ&ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (mm) | 75x(cable)1000mm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa50°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 7320260 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-D124Z E27 Черно
Налично
VITO 7320220 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-D119G E27 Розово Златисто
Налично
VITO 7320150 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-A E27 Матирано Златисто
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML8863 Висяща LED лампа Saturno Gold 57W
Налично
Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
Налично
Vivalux VIV002601 Полилей NASTRO 19/8201 E27 IP20 220V
Налично
Zambelis 2046 Пендел LED 3000K 2400Lm Димиращ 30W
Налично
Maytoni P361PL-01G Пендел Telford
Налично
Kanlux 23752 Висяща лампа JASMIN 3x40W 60W E27 IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.