Vito 6110170 DOOR SENSOR DORIN 12-24VDC 5A CUT HOLE 10mm IP20 BLACK
DORIN is a black color door sensor which is suitable to use for indoor applicatiions and to be operated by 12-24VDC. The recessed installation cut hole is 10mm.
8.02 € (15.69 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 8.02 € (15.69 лв.) |
7.94 € (15.53 лв.) |
7.86 € (15.37 лв.) |
7.78 € (15.22 лв.) |
7.70 € (15.06 лв.) |
7.62 € (14.90 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | DORIN |
| МОЩНОСТ (W) | Max.60W (12V) / Max.100W (24V) |
| РАЗМЕРИ (мм) | 32x12x10 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 12-24V DC |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | ABS |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ЧЕРЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| ТИП СЕНЗОР | PIR |
| ОБХВАТ НА СЕНЗОРА В ° | 120° |
| ОБХВАТ НА СЕНЗОРА В метри | 0.1 |
| РАЗМЕР НА МОНТАЖНИЯ ОТВОР (mm) | Φ10 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 200 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 10 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 8 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 625 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 280 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0578 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 40 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231354186 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията DORIN
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.