Vito 5541100 COB LED ЛЕНТА LEDStrip+ 24V 360xCOB IC 12W/m 4000K 1200Lm/m 3M 10mm IP20 5m ролка Дължина на рязане 8.33 см
IC RUNNING WATER COB LED STRIP има 28 режима и включва контролер и дистанционно управление. Серията LED STRIP PLUS, изработена от висококачествен материал и снабдена със здрава самозалепваща основа 3M, осигурява дълъг експлоатационен живот.Този модел е с 3-годишна гаранция и включва COB светодиоди с висок светлинен поток и ъгъл на светене от 120 градуса, което осигурява желаната гъвкавост при осветлението. Готов е за работа със съвместими захранващи серии. Монтажът и поддръжката са лесни. С включения в комплекта контролер могат да се управляват до 80 м от лентата. С едно дистанционно управление може да се управлява повече от един контролер.
32.12 € (62.82 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 32.12 € (62.82 лв.) |
31.80 € (62.20 лв.) |
31.48 € (61.57 лв.) |
31.16 € (60.94 лв.) |
30.84 € (60.32 лв.) |
30.51 € (59.67 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | IC |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4000K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 12 W/m |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 100 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 10×5000 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 35000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 24V DC |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | F |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас III |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Copper+Plastic |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 3 |
| ДЕБЕЛИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 1 |
| ШИРИНА НА LED ЛЕНТА (mm) | 10 |
| ДЪЛЖИНА НА LED ЛЕНТА В РОЛКА (м) | 5 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1200 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 5000 |
| CHIP SIZE | COB |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 6 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 330 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 230 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.025 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 120 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231353790 |
| CHIPS m | 360 |
| TOTAL READY STOCK (EXPORT) | 174 |
| LED ЛЕНТА ДЪЛЖИНА НА РЯЗАНЕ (cm) | 8.33 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията IC
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.