Vito 3401220 PLASTIC LED BULKHEAD LUCY-BO 12W 4000K 1320Lm 200x98x48MM IP65 WHITE PC
LUCY-BO is an Oval-shape IP65 level waterproof surface-mount LED ceiling light with high-quality PC diffuser. Driver is included in the fixture inside. It absolutely presents easy installation.
4.71 € (9.21 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 4.71 € (9.21 лв.) |
4.66 € (9.11 лв.) |
4.62 € (9.04 лв.) |
4.57 € (8.94 лв.) |
4.52 € (8.84 лв.) |
4.47 € (8.74 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LUCY |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4000K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 12 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 110 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 198x98x45 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP65 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 20000 |
| ЖИВОТ (часове) | 20000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 175-265V AC ~ 50/60Hz |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | PC |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1320 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 20 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 45 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 3.6 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 540 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 420 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 110 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0249 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 180 |
| IK КЛАС НА ЗАЩИТА | IK08 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231355411 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията LUCY
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.