Vito 2103290 TRIPHASE TRACKLIGHT TRILINO-20 20W COB 3CCT (3000K/4000K/6000K) 2300Lm Φ63X132 BLACK
TRILINO is a family of rotatable Triphase COB LED spot track lights with CCT-changeable function. Suitable for 3-phase track rails and accesorizes. They are equiped with microprismatic diffuser in 38 degree and UGR<19. Housing of aluminum board electrostatically painted with sandblasted finishing.
18.89 € (36.95 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 18.89 € (36.95 лв.) |
18.70 € (36.57 лв.) |
18.51 € (36.20 лв.) |
18.32 € (35.83 лв.) |
18.13 € (35.46 лв.) |
17.95 € (35.11 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | TRILINO |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3CCT (3000K/4000K/6000K) |
| МОЩНОСТ (W) | 20 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 115 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 38° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| РАЗМЕРИ (мм) | Ø63x193x131 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 20000 |
| ЖИВОТ (часове) | 20000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220-240V AC ~ 50/60Hz |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | D |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ЧЕРЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 2300 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 20 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 131 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 5.86 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 461 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 372 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 228 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0391 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 293 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231354384 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията TRILINO
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.