VITO 2024600 ЛЕД Повърхностен Монтаж Плафон PEARL DIMMABLE-A35 50W 3xCCT с Инфрачервен Контролер
33.93 € (66.36 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 33.93 € (66.36 лв.) |
33.59 € (65.70 лв.) |
33.25 € (65.03 лв.) |
32.91 € (64.37 лв.) |
32.57 € (63.70 лв.) |
32.23 € (63.04 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | PEARL |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 3xCCT |
| МОЩНОСТ (W) | 26/50/26/4 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 1 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| CRI | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.59 |
| МИГАНЕ | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 20000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 180-265V-50/60Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 85% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | G |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас I |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Метална база & PVC капак |
| МАТЕРИАЛ НА ДИФУЗОРА | PVC |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø385x110mm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa65°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ПАРАМЕТРИ НА БАТЕРИЯТА | 2x Ni-MH AAA 600mAh Батерия на Дистанционното |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1560/3200/1690/240 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 10 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2024650 ЛЕД Повърхностен Монтаж Плафон PEARL DIMMABLE-F45 78W 3xCCT с Инфрачервен Контролер
Налично
VITO 2024630 ЛЕД Повърхностен Монтаж Плафон PEARL DIMMABLE-D45 78W 3xCCT с Инфрачервен Контролер
Налично
VITO 2024620 ЛЕД Повърхностен Монтаж Плафон PEARL DIMMABLE-D35 52W 3xCCT с Инфрачервен Контролер
Налично
VITO 2025470 ЛЕД Повърхностен Монтаж Плафон PEARL DIMMABLE-M35 48W 3xCCT с Инфрачервен Контролер
Налично
Обща информация
| Серия |
|---|
Основна информация
| Форма |
|---|
Възможности
| Димиране | |
|---|---|
| Степен на защита | |
| Допълнителни опции |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-76441 18W LED Плафон Квадрат Черна Рамка 6500К IP44
Налично
V-TAC VT-3968 39W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен Димиращ Бял
Изчерпан
Vivalux VIV004608 Мултифункционална LED плафониера CANDY LED 105W
Налично
Maytoni MOD074PL-L16B3K Пендел Solen
Налично
VITO 2025480 ЛЕД Повърхностен Монтаж Плафон PEARL DIMMABLE-M45 72W 3xCCT с Инфрачервен Контролер
Налично
Vito 2024180 Лед плафониера за таван DIANA със сензор движение 30CM 6500K IP20 15W
Налично

Все още няма отзиви.