VITO 2023660 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 12W 1200Lm 6000K
4.55 € (8.90 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 4.55 € (8.90 лв.) |
4.50 € (8.80 лв.) |
4.46 € (8.72 лв.) |
4.41 € (8.63 лв.) |
4.37 € (8.55 лв.) |
4.32 € (8.45 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LINDA |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 6000K (СТУДЕНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 12.0 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 100 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| CRI | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| МИГАНЕ | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 50000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 180-240V AC-50/60 Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 84% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Пластмаса & Алуминий |
| МАТЕРИАЛ НА ДИФУЗОРА | PP |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø173x35mm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -10°CTa50°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1200 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 40 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2023680 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 20W 1900Lm 4000K
Налично
VITO 2023760 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 9W 846Lm 3000K Бяло
Налично
VITO 2023800 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 12W 1140Lm 4000K Бяло
Налично
VITO 2023780 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 9W 900Lm 6000K Бяло
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2027201 LED панел за вграден монтаж LINA-R 12W 4000K Φ155 Черен
Налично
Vito 2027181 LED панел за вграден монтаж LINA-R 6W 4000K Φ110 Черен
Налично
Vivalux VIV004590 LED панел GRID LED 6W 400lm бял 6000K
Налично
Vivalux VIV003556 Влагозащитена LED луна за вграждане PUNTO LED 6W бял 3000K
Налично
VITO 2023500 ЛЕД Луна Панел За Вграждане Стъкло LENA-SG 6W 570Lm 4000K
Налично

Все още няма отзиви.