VITO 2023680 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-R 20W 1900Lm 4000K
6.12 € (11.97 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 6.12 € (11.97 лв.) |
6.06 € (11.85 лв.) |
6.00 € (11.73 лв.) |
5.94 € (11.62 лв.) |
5.88 € (11.50 лв.) |
5.81 € (11.36 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | LINDA |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4000K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 20.0 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 95 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 120° |
| CRI | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| МИГАНЕ | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 50000 |
| ДИМИРУЕМ | Не |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 180-240V AC-50/60 Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 83% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | E |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Пластмаса & Алуминий |
| МАТЕРИАЛ НА ДИФУЗОРА | PP |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø225x37mm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -10°CTa50°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1900 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 20 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2023820 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 20W 1880Lm 3000K Бяло
Налично
VITO 2023830 ЛЕД Плафон Панел Повърхностен Монтаж LINDA-S 20W 1900Lm 4000K Бяло
Налично
VITO 2023740 ЛЕД Луна Панел за Повърхностен Монтаж LINDA-S 6W 570Lm 4000K Бяло
Налично
VITO 2023690 ЛЕД Панел Кръгъл Повърхностен Монтаж LINDA-R 20W 2000Lm 6000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2027510 LED Кръгъл Вграден Панел HELEN 9W 6000K Φ90 IP54
Налично
V-TAC VT-730 12W LED Регулируем Панел SAMSUNG Чип Квадрат 3000K
Изчерпан
V-TAC VT-4938 22W LED Slim Панел Кръг Неутрално Бяла Светлина
Изчерпан
V-TAC VT-10494 6W LED Панел Външен Квадрат 6400К
Изчерпан
VITO 2412401 ЛЕД Панел 60x60mm SLIM SURYA 40W 6400K 3200Lm Бяло без Драйвер
Налично
VITO 2023950 ЛЕД Луна Панел За Вграждане LENA-RX 12W 1140Lm 4000K Бяло
Налично

Все още няма отзиви.