VITO 2012830 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AS GU10 Бяло Прозрачно
8.36 € (16.35 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 8.36 € (16.35 лв.) |
8.28 € (16.19 лв.) |
8.19 € (16.02 лв.) |
8.11 € (15.86 лв.) |
8.03 € (15.71 лв.) |
7.94 € (15.53 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | DONNA |
| МОЩНОСТ (W) | Max 8.5W |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 1 |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220V-50/60Hz |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Алуминий & Акрил |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø65x112mm |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| ФОРМА НА КРУШКАТА | MR16 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 40 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
VITO 2012830 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AS GU10 Бяло Прозрачно
Налично
VITO 2012720 Спот Осветление За Вграждане DONNA X1 GU10 Черно
Налично
VITO 2012870 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA BB GU10 Бяло Прозрачно
Налично
VITO 2012880 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA BB GU10 Черно Прозрачно
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6229 DANI ЧЕРЕН/ХРОМ аплик 1xGU10
Налично
Kanlux 34928 Осветително тяло за стена или таван SONDA II GU10 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.