Vito 1520130 ЛАМПА СЪС СПЕЦИАЛНО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ХЛАДИЛНИК FRIGO 15W T26 E14 2800K 180Lm CLEAR
FRIGO лампа със специално предназнание за хладилник с форма T26, мощност 15W, цокъл E14, топла бяла светлина 2800K и прозрачен дифузер.
0.47 € (0.92 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 0.47 € (0.92 лв.) |
0.47 € (0.92 лв.) |
0.46 € (0.90 лв.) |
0.46 € (0.90 лв.) |
0.45 € (0.88 лв.) |
0.45 € (0.88 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | FRIGO |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 2800K (ТОПЛО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 15 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 12 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 270° |
| ИНДЕКС НА ЦВЕТОПРЕДАВАНЕ | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 1 |
| РАЗМЕРИ (мм) | 26×58 |
| ТРЕПТЕНЕ НА СВЕТЛИНАТА | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 1500 |
| ЖИВОТ (часове) | 1500 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 220-240V AC ~ 50/60Hz |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | G |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Стъкло |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ПРОЗРАЧЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -5°CTa+40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ФОРМА НА КРУШКАТА | T26 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 180 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 1000 |
| ДЪЛБОЧИНА АРТИКУЛ (mm) | 26 |
| OUTBOX GROSS WEIGHT (Kg) | 8 |
| ДЪЛЖИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 520 |
| ШИРИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 270 |
| ВИСОЧИНА ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (mm) | 350 |
| ОБЕМ ТРАНСПОРТНА ЕДИНИЦА (m^3) | 0.0491 |
| БРУТО ТЕГЛО АРТИКУЛ (g)2 | 8 |
| EAN-13(Inbox) | 6977231355978 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията FRIGO
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.