VITO 1514950 ЛЕД Лампа OPTILED+ A60 E27 16.4W 1378Lm Ключ Димируема 4000K
OPTILED е LED крушка (16,4 W, 1378 lm, 4000K, E27) с широк ъгъл на светене 270° и живот до 25 000 часа. Отличава се с димиране без димер: при бързо включване и изключване стартира плавно намаляване/увеличаване на яркостта. Когато достигнете желаното ниво, изключете крушката, изчакайте около 3 секунди и я включете отново – тя автоматично запаметява и възстановява последната избрана яркост.
1.96 € (3.83 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 1.96 € (3.83 лв.) |
1.94 € (3.79 лв.) |
1.92 € (3.76 лв.) |
1.90 € (3.72 лв.) |
1.88 € (3.68 лв.) |
1.86 € (3.64 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | OPTILED |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА (Келвин) | 4000K (НАТУРАЛНО БЯЛА) |
| МОЩНОСТ (W) | 16.4 |
| СВЕТЛИННА ЕФЕКТИВНОСТ | 84 |
| ЪГЪЛ НА СВЕТЛИНА | 180°-270° |
| CRI | 80 |
| ФАКТОР НА МОЩНОСТТА | 0.5 |
| МИГАНЕ | Не |
| IP КЛАС НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ ЦИКЛИ ВКЛ. / ИЗКЛ. | 30000 |
| ЖИВОТ (часове) | 25000 |
| ДИМИРУЕМ | Да |
| РАБОТНО НАПРЕЖЕНИЕ (V) | 170-260V AC-50/60Hz |
| СПЕСТЕНА ЕНЕРГИЯ (%) | 82% |
| ИНДЕКС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕФЕКТИВНОСТ (EEI) | G |
| КЛАС НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЗАЩИТА | Клас II |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | Пластмаса & Алуминий |
| МАТЕРИАЛ НА ДИФУЗОРА | Поликарбонат |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (mm) | Ø60x118mm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (Ta) | -20°CTa40°C |
| ГАРАНЦИОНЕН СРОК (год.) | 2 |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ФОРМА НА КРУШКАТА | A60 |
| СВЕТЛИН ПОТОК (Lm) | 1378 |
| ЕКВИВАЛЕНТ НА КОВЕНЦИОНАЛНА МОЩНОСТ (W) | 95 |
| БРОЙКИ В КАШОН | 60 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
| Продукт |
![]() VITO 1514950 ЛЕД Лампа OPTILED+ A60 E27 16.4W 1378Lm Ключ Димируема 4000K |
![]() Vivalux VIV003501 LED лампа LARGO LED 12W 1055lm E27 4000K |
![]() Milagro EKZA7797 LED крушка 11W E27 A60. Цвят: Неутрален |
![]() ЛЕД ЛАМПА OSRAM PARATHOM CLA FIL 40 4W/840 E27 |
![]() Vito 1513612 Лед Крушка OPTILED-V2 A60 4000K IP20 16W E27 220V |
|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 1.96 € (3.83 лв.) | 1.48 € (2.89 лв.) | 2.05 € (4.01 лв.) | 2.79 € (5.46 лв.) | 2.62 € (5.12 лв.) |
| Код | 1514950 | VIV003501 | EKZA7797 | 4058075439610 | 1513612 |
| Марка | VITO | VIVALUX | MILAGRO | LEDVANCE, OSRAM | VITO |
| Напрежение (V) | 220V | 220V | 220V | 220V | 220V |
| Мощност (W) | 16.4 | 12 | 11 | 4 | 16 |
| Светлинен поток (lm) | 1378 | 1055 | 1055 | 470 | 1376 |
| Цветна температура (K) | 4000 | 4000 | 4000 | 4000 | 4000 |
| Димиране | Димираща | Не се димира | Не се димира | Не се димира | Не се димира |
| Цокъл | E27 | E27 | E27 | E27 | E27 |
| Енергиен Клас | G | - | - | - | - |
| Форма на лампата | A60 | A60 | A60 | A60 | A60 |
| Степен на защита | IP20 | - | - | - | - |
|
|
|
|
|
|
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.






Все още няма отзиви.