V-TAC VT-8588 GU10 Корпус Кръг Бяло + Бяло
9.98 € (19.52 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.98 € (19.52 лв.) |
9.88 € (19.32 лв.) |
9.78 € (19.13 лв.) |
9.68 € (18.93 лв.) |
9.58 € (18.74 лв.) |
9.48 € (18.54 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-882 |
| Мощност | Max. 35W |
| Напрежение | AC: 220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157607179 |
| IP Степен | IP20 |
| Входящо напрежение | AC: 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.322 |
| Съвместимост | Крушки GU10 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø82 x 25 мм |
| Монтажни размери | Ø75 мм |
| Материал | Цинкови сплави |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-8993 GU10 Корпус Квадрат Черно Розово Злато
Налично
V-TAC VT-8994 GU10 Корпус Квадрат Черно Хром
Налично
V-TAC VT-8956 GU10 Корпус Квадрат Черно Златно
Налично
V-TAC VT-8586 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Зларо
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102570 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ CLIMBER-3 φ45*H265 3x7W COB 3000K БЯЛО L1.7M
Налично
Milagro MLP7598 Плафон DIXIE WHITE 5xGX53
Налично
Vivalux VIV004542 Спот за външен монтаж SP710 WH LUX бял GU10
Налично

Все още няма отзиви.