V-TAC VT-8584 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Черно
9.98 € (19.52 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.98 € (19.52 лв.) |
9.88 € (19.32 лв.) |
9.78 € (19.13 лв.) |
9.68 € (18.93 лв.) |
9.58 € (18.74 лв.) |
9.48 € (18.54 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-882 |
| Мощност | Max. 35W |
| Напрежение | AC: 220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157651899 |
| IP Степен | IP20 |
| Входящо напрежение | AC: 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.322 |
| Съвместимост | Крушки GU10 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 74 x 74 x 140 мм |
| Материал | Алуминий. PC |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-8586 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Зларо
Налично
V-TAC VT-8585 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Хром
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8674 Аплик LINTERNA 1xGX53
Налично
Kanlux 35640 Осветително тяло за стена или таван DERATO E14 220V IP20
Налично
Zambelis S054-15 ЛЕД Спот прожектор за повърхностен монтаж 3000K 9W IP20 220V
Налично
Zambelis H34-W LED Аплик за стена 1xG9 1xLED 3000K 595Lm MAX 25W ключ 3W
Налично

Все още няма отзиви.