V-TAC VT-7981 2 x GU10 Стенна Лампа Бяло Тяло
14.08 € (27.54 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 14.08 € (27.54 лв.) |
13.94 € (27.26 лв.) |
13.80 € (26.99 лв.) |
13.66 € (26.72 лв.) |
13.52 € (26.44 лв.) |
13.38 € (26.17 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-897 |
| Мощност | Max. 35W |
| Напрежение | AC: 220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.256 |
| Съвместимост | GU10 Крушка 2 бр. |
| Сертификати | EMC. CE. ROHS |
| Размери | Тяло: 144.8мм Глава 85мм Ø59мм Основа Ø120мм |
| Материал | PC |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7605 Плафон DIXIE BLUE/WHITE 2xGX53
Налично
Milagro MLP908 JOKER WHITE/CHROME Плафониера 6xGU10
Налично
Milagro MLP8534 JOKER BLACK/CHROME флекс аплик 1xGU10
Налично
Zambelis 19219 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично
VITO 2012870 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA BB GU10 Бяло Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.