Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » V-TAC VT-7980 GU10 Стенна Лампа Бяло Тяло
V-TAC VT-7981 2 x GU10 Стенна Лампа Бяло Тяло
14.08 € (27.54 лв.)
V-TAC VT-8598 GU10 Корпус Луна Квадрат Черно + Черно
4.43 € (8.66 лв.)
V-TAC VT-7980 GU10 Стенна Лампа Бяло Тяло
Код:
VT-7980
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
7.10 € (13.89 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 7.10 € (13.89 лв.) |
7.03 € (13.75 лв.) |
6.96 € (13.61 лв.) |
6.89 € (13.48 лв.) |
6.82 € (13.34 лв.) |
6.75 € (13.20 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
Цокъл:
GU10
Брой Фасунги:
1
20
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-823 |
| Мощност | Max. 35W |
| Напрежение | AC: 220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 0.177 |
| Съвместимост | GU10 Крушка |
| Сертификати | EMC. CE. ROHS |
| Размери | Тяло: 144.8мм Глава 85мм Ø59мм Основа Ø120мм |
| Материал | PC |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията VT-823
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Kanlux 32522 ЛЕД осветително тяло за стенен монтаж TONIL II LED 220V 3.3W 3000K IP20
Оценено на 0 от 5
Налично
22.81 € (44.61 лв.)
SKU:
32522

Все още няма отзиви.