V-TAC VT-7855 3W LED Backlit Панел Кръг 3000К
1.85 € (3.62 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 1.85 € (3.62 лв.) |
1.83 € (3.58 лв.) |
1.81 € (3.54 лв.) |
1.79 € (3.50 лв.) |
1.78 € (3.48 лв.) |
1.76 € (3.44 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-61003 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 3W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 360° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 330 lm |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 0.066 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 110 lm/W |
| Диаметър | 63.5 мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Ledvance 4058075198852 LED ЛАМПА VALUE PLAST PAR16 80 120° 6.9W 827 GU10
2.90 € (5.67 лв.)Osram 4058075608153 ЛЕД Лампа P PAR16 50 4.3W 2700K GU10
3.83 € (7.49 лв.)Ledvance 4099854055034 LED ЛАМПА PARATHOM PAR16 80 120° 6.9W/827 GU10
4.07 € (7.96 лв.)Osram 4058075608030 ЛЕД Лампа P PAR16 50 120° 4.3W 2700K 220K|240V GU10
3.83 € (7.49 лв.)

Все още няма отзиви.