V-TAC VT-6937 LED Осветител 12W Извивки Черен 4000K
115.50 € (225.90 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 115.50 € (225.90 лв.) |
114.35 € (223.65 лв.) |
113.19 € (221.38 лв.) |
112.04 € (219.13 лв.) |
110.88 € (216.86 лв.) |
109.73 € (214.61 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7768 |
| Мощност | 12W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 1280 lm |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.3 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 106 lm/W |
| Размери | 915 x 1000мм |
| Материал | Алуминий. Стомана. Силикон |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-6937 LED Осветител 12W Извивки Черен 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML183 КАРБОНОВА ВИСЯЩА ЛАМПА 3X5W LED
Налично
Milagro ML502 ORION WHITE 53W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML328 ВИСЯЩА ЛАМПА MERCURIO 12W LED
Налично
Maytoni MOD070PL-L63B3K ЛЕД Пендел Fad 220V 3000K 63W IP20
Налично
Zambelis 17009 Пендел 2700K 3W
Налично

Все още няма отзиви.