V-TAC VT-40541 Дървен Пендел E27 Дърво Голям Ринг D440 x H280мм
105.00 € (205.36 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 105.00 € (205.36 лв.) |
103.95 € (203.31 лв.) |
102.90 € (201.25 лв.) |
101.85 € (199.20 лв.) |
100.80 € (197.15 лв.) |
99.75 € (195.09 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-4280 |
| Мощност | Max. 60W |
| Цокъл | Входящо напрежение 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 2.14 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | Ø440 x H280мм |
| Материал | Дървено покритие |
| Дължина на кабела | 1 м. |
| Дължина | 1 м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8506 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Син Абажур
Налично
Vito 2026320 LED PENDANT SQUARE LIGHTING FIXTURE FINESSE F-45 500*500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro MLP6534 OMEGA BLACK/GOLD висяща лампа 5xE27 кръг
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B3K ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 52W IP20
Налично
Zambelis 180030-D ЛЕД Пендел 3000K Димиращ 135W 220V
Налично
Vito 4101440 Пендел за таван PERA-LARGE TURQUOIS 1XE27 IP20 60W 220V
Изчерпан

Все още няма отзиви.