V-TAC VT-40111 Пендел 3D E27 150мм
23.12 € (45.22 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 23.12 € (45.22 лв.) |
22.89 € (44.77 лв.) |
22.66 € (44.32 лв.) |
22.43 € (43.87 лв.) |
22.20 € (43.42 лв.) |
21.96 € (42.95 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7152 |
| Мощност | Max. 60W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157640619 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 0.01 |
| Съвместимост | Крушки E27 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Лесен монтаж |
| Материал | Стъкло |
| Дължина на кабела | 850 мм |
| Дължина | 850 мм |
| Диаметър | 150 мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3726 Стъклен Пендел Кафяво Прозрачно Стъкло
Изчерпан
Milagro MLP6334 Висяща лампа MONZA BLACK/GOLD 3xG9 8W
Налично
Milagro MLP7991 Висяща лампа VIMINI WHITE 1xE27
Налично
Zambelis 1662 Пендел 3xE27 MAX 40W 220V
Налично
Zambelis 20260 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично
Maytoni MOD062PL-L56CH3K Пендел Weave
Налично

Все още няма отзиви.