V-TAC VT-3993 20 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
88.90 € (173.87 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 88.90 € (173.87 лв.) |
88.01 € (172.13 лв.) |
87.12 € (170.39 лв.) |
86.23 € (168.65 лв.) |
85.34 € (166.91 лв.) |
84.46 € (165.19 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-25-1D |
| Мощност | 20W |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| EAN код | 3800157638784 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >10000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | >20000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Интензитет на светлината. Кандела | 477.46 Cd Max. |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 3.1 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Ø450 / H1200 мм / Основа 230 мм |
| Материал | Акрил + Желязо |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3992 20 LED Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-3993 20 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
V-TAC VT-3994 20 LED Пендел Димиращ Кафе 3000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6937 LED Осветител 12W Извивки Черен 4000K
Налично
Milagro ML348 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 36W
Налично
Milagro MLP568 Висяща LED лампа TIMBER 18W
Налично
Milagro ML8856 Висяща LED лампа Saturno Black 46W
Налично
Maytoni MOD058PL-L32B4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 37W IP20
Налично
Zambelis 20184 Пендел LED 3000K 1760Lm 22W
Налично

Все още няма отзиви.