V-TAC VT-3891 24W Пендел Стъклен Хром 4000K
78.15 € (152.85 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 78.15 € (152.85 лв.) |
77.37 € (151.32 лв.) |
76.59 € (149.80 лв.) |
75.81 € (148.27 лв.) |
75.02 € (146.73 лв.) |
74.24 € (145.20 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7024 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 24W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 1800 lm |
| EAN код | 380015762109 |
| CRI | 80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой LED | 120 pcs |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | 15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Интензитет на светлината. Кандела | 572.95 Cd Max. |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.916 |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | 1220 x 55 x 800мм |
| Материал | Неръждаема стомана. метал и стъкло |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3981 32W LED Дълъг Пендел Бял 3000K
Налично
Milagro ML6149 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 260W
Налично
Milagro ML7943 РОТОНДА ХРОМ 51W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP568 Висяща LED лампа TIMBER 18W
Налично
Maytoni MOD073CL-L13B3K Осветление за таван Solen
Налично
Maytoni MOD063PL-L30G3K Пендел Freccia
Налично

Все още няма отзиви.