V-TAC VT-3890 18W Пендел Стъклен Хром 4000K
62.62 € (122.47 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 62.62 € (122.47 лв.) |
61.99 € (121.24 лв.) |
61.37 € (120.03 лв.) |
60.74 € (118.80 лв.) |
60.12 € (117.58 лв.) |
59.49 € (116.35 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7018 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 18W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 1350 lm |
| EAN код | 380015762108 |
| CRI | 80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой LED | 90 pcs |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | 15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20000ч. |
| Енергиен клас | G |
| Интензитет на светлината. Кандела | 429.71 Cd Max. |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 1.666 |
| Сертификати | CE. EMC |
| Размери | 940 x 45/47 x 800мм |
| Материал | Неръждаема стомана. метал и стъкло |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3963 42W Пендел/Плафон Квадрат 3 Цветен Димиращ Бял
Налично
V-TAC VT-6941 LED Осветител 24W 4000K Черен Кръг
Налично
Milagro ML228 ВИСЯЩА ЛАМПА ALBA 12W LED
Налично
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично
Milagro ML503 ORION WHITE 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MOD877PL-L70W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 70W IP20
Налично

Все още няма отзиви.