V-TAC VT-3857 Пендел Бетон Червен
20.46 € (40.02 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 20.46 € (40.02 лв.) |
20.26 € (39.63 лв.) |
20.05 € (39.21 лв.) |
19.85 € (38.82 лв.) |
19.64 € (38.41 лв.) |
19.44 € (38.02 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7125 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157619066 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | 120 x 210 x 1080 мм |
| Материал | Бетон. Дърво |
| Дължина на кабела | 1м. |
| Дължина | 1м. |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6685 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:55×300мм
Изчерпан
Milagro ML519 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 117W
Налично
Milagro MLP7960 Висяща лампа МЕРИДИАНО 3хЕ27
Налично
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Zambelis 1612 Пендел LED 3000K 24W
Налично
Vito 4102530 Пендел за таван ART-407 1xE27 CHROME IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.