V-TAC VT-3809 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Жълт
9.63 € (18.83 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.63 € (18.83 лв.) |
9.53 € (18.64 лв.) |
9.44 € (18.46 лв.) |
9.34 € (18.27 лв.) |
9.24 € (18.07 лв.) |
9.15 € (17.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7998 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157612401 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.4 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø47 x 64 x 680 мм |
| Материал | Порцелан |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3805 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Зелен
Налично
V-TAC VT-3810 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Кафяв
Налично
V-TAC VT-3809 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Жълт
Налично
V-TAC VT-3806 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Син
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8832 Висяща лампа ALEXANDER 3xGX53
Налично
Milagro MLP6614 Висяща лампа SANTIAGO MIX 3xE27
Налично
Milagro ML8422 GALAXIA BLACK 46W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP8403 Lampa wisząca MONTE GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP6608 Висяща лампа SANTIAGO CLEAR 3xE27
Налично
Zambelis 1505 Пендел 1xE27 MAX 40W 220V
Налично

Все още няма отзиви.