V-TAC VT-3805 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Зелен
9.63 € (18.83 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 9.63 € (18.83 лв.) |
9.53 € (18.64 лв.) |
9.44 € (18.46 лв.) |
9.34 € (18.27 лв.) |
9.24 € (18.07 лв.) |
9.15 € (17.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7998 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157612364 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Тегло | 0.4 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø47 x 64 x 680 мм |
| Материал | Порцелан |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3805 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Зелен
Налично
V-TAC VT-3807 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Червен
Налично
V-TAC VT-3808 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Сив
Налично
V-TAC VT-3810 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Кафяв
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004865 LED полилей LOARA LED 27W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-8017 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro MLP7774 Висяща лампа ARENA BLUE/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP6219 Висяща лампа CLARK WHITE/GOLD 1xE27
Налично
Milagro MLP6235 Висяща лампа DANI WHITE/GOLD 1xGU10
Налично
Milagro MLP6524 Висяща лампа LIMA BLACK 3xE14
Налично

Все още няма отзиви.