V-TAC VT-3716 Пендел Мед Сфера Ф200
39.69 € (77.63 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 39.69 € (77.63 лв.) |
39.29 € (76.84 лв.) |
38.90 € (76.08 лв.) |
38.50 € (75.30 лв.) |
38.10 € (74.52 лв.) |
37.71 € (73.75 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-8200 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157610896 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø200 мм |
| Материал | Желязо с Електрикова Медна боя |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML3802 Висяща лампа LUNA 1xE14 LED
Налично
Milagro MLP6545 Висяща лампа DALLAS GOLD 1x miniGU10
Налично
Milagro ML7948 LUCERO BLACK 48W LED висяща лампа
Налично
Maytoni P020PL-01B Пендел Shelby 220V 1xGU10
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично
Zambelis 20332 Пендел LED 3000K 4770Lm 53W 220V
Налично

Все още няма отзиви.