V-TAC VT-3715 Пендел Мед Сълза Ф230
37.93 € (74.18 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.93 € (74.18 лв.) |
37.55 € (73.44 лв.) |
37.17 € (72.70 лв.) |
36.79 € (71.95 лв.) |
36.41 € (71.21 лв.) |
36.03 € (70.47 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-8230 |
| Напрежение | AC 220-240V |
| EAN код | 3800157610889 |
| Входящо напрежение | AC 220-240V |
| Честота | 50Hz |
| Тип Цокъл | E27 |
| Съвместимост | Крушки с цокъл E27. Не са включени в комплекта |
| Размери | Ø230 мм |
| Материал | Желязо с Електрикова Медна боя |
| Дължина на кабела | 1м |
| Дължина | 1м |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8666 Висяща лампа ELICA 3xE27
Налично
Milagro MLP6267 Висяща лампа LUPO WHITE/GOLD 3xE27
Налично
Maytoni MOD033-PL-01-N Пендел Blues
Налично
Maytoni P053PL-01GR Пендел Globo
Налично
Maytoni T451-PL-01-GR Пендел Broni
Налично
Vivalux VIV000787 Пендел стандартен 31116 бежов
Налично

Все още няма отзиви.