V-TAC VT-3112 GU10 Гипсов Корпус Окачен Черно Дъно
21.70 € (42.44 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.70 € (42.44 лв.) |
21.48 € (42.01 лв.) |
21.27 € (41.60 лв.) |
21.05 € (41.17 лв.) |
20.83 € (40.74 лв.) |
20.62 € (40.33 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-864 |
| Мощност | Max. 35W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157634373 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50/60Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 1.862 |
| Съвместимост | GU10 Крушка |
| Размери | Ø250 x 80мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3112 GU10 Гипсов Корпус Окачен Черно Дъно
Налично
V-TAC VT-3130 GU10 Гупсов Корпус Окачен Розово Златна Основа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8014 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Златно Тяло 3000K
Изчерпан
Milagro MLP7774 Висяща лампа ARENA BLUE/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP6442 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Zambelis 20265 Пендел LED 3000K 6720Lm Димиращ 84W
Налично
Maytoni P047PL-01B Пендел Tommy
Налично
Maytoni MOD062PL-L45CH3K Пендел Weave
Налично

Все още няма отзиви.