V-TAC VT-3111 GU10 Гипсов Корпус Окачен Розово Златна Основа
21.70 € (42.44 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.70 € (42.44 лв.) |
21.48 € (42.01 лв.) |
21.27 € (41.60 лв.) |
21.05 € (41.17 лв.) |
20.83 € (40.74 лв.) |
20.62 € (40.33 лв.) |
Изчерпан
Изчерпан
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-864 |
| Мощност | Max. 35W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цокъл | GU10 |
| EAN код | 3800157634366 |
| IP Степен | IP20 |
| Честота | 50/60Hz |
| Тип Цокъл | GU10 |
| Тегло | 1.82 |
| Съвместимост | GU10 Крушка |
| Размери | Ø250 x 80мм |
| Гаранция | 5 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-3112 GU10 Гипсов Корпус Окачен Черно Дъно
Налично
V-TAC VT-3130 GU10 Гупсов Корпус Окачен Розово Златна Основа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3762 Пендел Черна Шапка Основа Дърво Голям Ф250
Изчерпан
Milagro ML507 ORION BLACK 22W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro MLP5511 Висяща лампа WEST BLACK 5xGU10
Налично
Milagro MLP8385 ШИК висяща лампа 3xE27
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B4K ЛЕД Пендел Line 220V 4000K 52W IP20
Налично
Vivalux VIV003675 LED осветително тяло REMI LED 14W 3000K
Налично

Все още няма отзиви.