V-TAC VT-218271 13.5 LED Тройна Спот Лампа 3000К Черна
41.16 € (80.50 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 41.16 € (80.50 лв.) |
40.75 € (79.70 лв.) |
40.34 € (78.90 лв.) |
39.93 € (78.10 лв.) |
39.51 € (77.27 лв.) |
39.10 € (76.47 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-813 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 13.5W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 100° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1260 lm |
| EAN код | 3800157686693 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 30.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 0.86 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 600x100x105мм |
| Материал | Пластмаса+Метал |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102530 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ CLIMBER-2 φ45*H265 2x7W COB 3000K ЧЕРНО L1.3M
Налично
Milagro ML4745 Обков за повърхностен монтаж Plaza 2xGU10 AR111 Бял
Налично
Milagro MLP7607 Плафон DIXIE BLUE/WHITE 3xGX53
Налично
Milagro MLP6277 VIDAR BLACK/GOLD1xGU10 аплик
Налично
Zambelis S054-15 ЛЕД Спот прожектор за повърхностен монтаж 3000K 9W IP20 220V
Налично
Vivalux VIV004386 Спот за външен монтаж SP705 LUX черен GU10
Налично

Все още няма отзиви.