V-TAC VT-218269 9W LED Двойна Спот Лампа 4000К Черна
29.40 € (57.50 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 29.40 € (57.50 лв.) |
29.11 € (56.93 лв.) |
28.81 € (56.35 лв.) |
28.52 € (55.78 лв.) |
28.22 € (55.19 лв.) |
27.93 € (54.63 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-810 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 9W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 100° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 840 lm |
| EAN код | 3800157686662 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 30.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 0.68 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | 400x100x105мм |
| Материал | Пластмаса+Метал |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102570 СПОТОВО ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ CLIMBER-3 φ45*H265 3x7W COB 3000K БЯЛО L1.7M
Налично
V-TAC VT-3664 GU10 Гипсова Отливка Квадрат Бял
Налично
Milagro MLP5402 Спот VIDAR BLACK 3xGU10
Налично
VITO 2012900 Спот Осветление За Вграждане METALLICA R GU10 Бяло
Налично
Zambelis 1568-W Луна Спот за повърхностен монтаж Спот 1xGU10
Налично

Все още няма отзиви.