V-TAC VT-218254 12W LED Двойна Спот Лампа 3000К Бяла
33.52 € (65.56 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 33.52 € (65.56 лв.) |
33.18 € (64.89 лв.) |
32.85 € (64.25 лв.) |
32.51 € (63.58 лв.) |
32.18 € (62.94 лв.) |
31.84 € (62.27 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-812 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 10W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 100° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1080 lm |
| EAN код | 3800157686501 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 30.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 0.79 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 108 lm/W |
| Размери | 405x100x115 мм |
| Материал | Пластмаса+Метал |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8405 Спот SIRIO 3xG9
Налично
Milagro MLP7622 PRESTON BLUE/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично
Zambelis S054-40 ЛЕД Спот прожектор за повърхностен монтаж 3000K 9W IP20 220V
Налично
Zambelis S055 Спот прожектор за повърхностен монтаж 1xGU10 IP20 220V
Налично
VITO 2012840 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AS GU10 Черно Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.