V-TAC VT-213989 86W Полилей Димиращ Бял 3000К
251.16 € (491.23 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 251.16 € (491.23 лв.) |
248.65 € (486.32 лв.) |
246.14 € (481.41 лв.) |
243.63 € (476.50 лв.) |
241.11 € (471.57 лв.) |
238.60 € (466.66 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-82-3D |
| Мощност | 92W |
| Напрежение | AC 180-240V |
| Ъгъл на светлина | 360° |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 4550 lm |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Ампераж | 388MA |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | >20 000 ч. |
| Енергиен клас | G |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 5.3 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Размери | Лесен монтаж |
| Материал | Акрил. Алуминий |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-213990 86W Полилей Димиращ Черен 3000К
Налично
V-TAC VT-213991 86W Полилей Димиращ Кафе 3000К
Налично
V-TAC VT-213989 86W Полилей Димиращ Бял 3000К
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10060 19W LED Висящ Осветител Със Спот Черен 3000K
Налично
Vito 2026320 LED PENDANT SQUARE LIGHTING FIXTURE FINESSE F-45 500*500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Milagro ML518 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 50W
Налично
Zambelis 1948 Пендел LED 3000K 100lm Димиращ 85W 220V
Налично
Maytoni P069PL-L35CH3K Пендел Collar
Налично

Все още няма отзиви.