V-TAC VT-213959 38W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен D:600*H:2000 Димиращ Бял
180.60 € (353.22 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 180.60 € (353.22 лв.) |
178.79 € (349.68 лв.) |
176.99 € (346.16 лв.) |
175.18 € (342.62 лв.) |
173.38 € (339.10 лв.) |
171.57 € (335.56 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7605 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 36W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | 3 в 1 |
| Светлинен поток (lm) | 3900 lm |
| EAN код | 3800157689854 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >10000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Димиране | Да |
| Експлоатационен срок | 30.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 3.9 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 108 lm/W |
| Размери | 60 x 2000мм |
| Материал | PC. Желязо |
| Гаранция | 3 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-213959 38W Пендел/Плафон Кръг 3 Цветен D:600*H:2000 Димиращ Бял
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8020 18W LED Висяща Декоративна Лампа 700*250 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML8421 GALAXIA GOLD 26W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Milagro ML405 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 24W LED
Налично
Maytoni MOD058PL-L100B4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 115W IP20
Налично
Maytoni MOD016PL-L75W ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 79W IP20
Налично

Все още няма отзиви.