V-TAC VT-15338 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Бял 4000К
49.88 € (97.56 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 49.88 € (97.56 лв.) |
49.38 € (96.58 лв.) |
48.88 € (95.60 лв.) |
48.38 € (94.62 лв.) |
47.88 € (93.65 лв.) |
47.39 € (92.69 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7917 |
| Мощност | 12W |
| Напрежение | AC 220-240V |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 1300 lm |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 108 lm/W |
| Размери | 280 x 1800 мм |
| Материал | Стомана. Силикон |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-15338 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Бял 4000К
Налично
V-TAC VT-14999 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 4000К
Налично
V-TAC VT-15000 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-14998 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 3000К
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Milagro ML183 КАРБОНОВА ВИСЯЩА ЛАМПА 3X5W LED
Налично
Maytoni MOD101PL-L88W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 88W IP20
Налично
Maytoni MOD058PL-L42B4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 50W IP20
Налично
Zambelis 2047 Пендел LED 3000K 2400Lm Димиращ 30W
Налично
Maytoni H186-PL-01-61W-BS Пендел Gletscher
Налично

Все още няма отзиви.