Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
577.76 € (1130.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 577.76 € (1130.00 лв.) |
571.98 € (1118.70 лв.) |
566.20 € (1107.39 лв.) |
560.43 € (1096.11 лв.) |
554.65 € (1084.80 лв.) |
548.87 € (1073.50 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693700838 |
| ШИРИНА (mm): | 810 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 810 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15 mm |
| МОЩНОСТ: | 140W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 9800lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | F – PCB78304 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 9.51kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 12.41kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 15 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 89 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 89 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 10бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Stryropian |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML081 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 32W LED
Налично
Milagro ML082 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 80W LED
Налично
Milagro ML083 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 140W LED
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-15344 LED Осветител 45W Висящ 120*50*60CM Черно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10075 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Черно Тяло
Налично
V-TAC VT-23098 LED Осветител 20W Висящ Един Ринг 3000К Кафе
Налично
Vito 2026350 LED PENDANT LIGHTING FIXTURE TRIO-1 φ200+400+600 56W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Maytoni MOD054PL-L52B3K ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 52W IP20
Налично
Zambelis S063-24 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 24° 9W
Налично

Все още няма отзиви.