V-TAC VT-14981 LED Осветител 14W Хотел Аплик Черен 3000K
52.40 € (102.49 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 52.40 € (102.49 лв.) |
51.88 € (101.47 лв.) |
51.35 € (100.43 лв.) |
50.83 € (99.41 лв.) |
50.30 € (98.38 лв.) |
49.78 € (97.36 лв.) |
С вградено LED Осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7906 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 14W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Цвят на светлина | Топло Бял |
| Цветна температура | 3000K |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| CRI | >80 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | F |
| Честота | 50Hz |
| Тегло | 0.8 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 107 lm/W |
| Размери | 250×180мм |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Zambelis H66 LED Аплик за стена за вграждане 3000K 240Lm ключ USB зарядно 3W
129.36 € (253.01 лв.)Milagro ML6343 ЕТАЖЕРКА БЯЛА LED нощна лампа с рафт 4W+5W+2W
98.17 € (192.00 лв.)

Все още няма отзиви.