V-TAC VT-10043 LED Осветител 38W Висящ (95*100CM) Черен 4000K
110.25 € (215.63 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 110.25 € (215.63 лв.) |
109.15 € (213.48 лв.) |
108.05 € (211.33 лв.) |
106.94 € (209.16 лв.) |
105.84 € (207.01 лв.) |
104.74 € (204.85 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | VT-7820 |
| LED Чип | SMD |
| Мощност | 38W |
| Напрежение | AC:220-240V |
| Ъгъл на светлина | 120° |
| Цвят на светлина | Неутрално Бял |
| Цветна температура | 4000K |
| Светлинен поток (lm) | 4560 lm |
| EAN код | 3800170203969 |
| CRI | >80 |
| IP Степен | IP20 |
| Брой включвания и изключвания преди изгаряне | >15000 |
| Време за включване на 100% | 0.001 сек (мигновено) |
| Експлоатационен срок | 20.000 ч. |
| Енергиен клас | E |
| Честота | 50/60Hz |
| Тегло | 2.6 |
| Сертификати | CE. EMC. ROHS |
| Светлинна ефективност (lm/W) | 120 lm/W |
| Размери | 974x260x1100мм |
| Гаранция | 2 год. |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
V-TAC VT-10044 LED Осветител 38W Висящ (95*100CM) Черен 3000K
Налично
V-TAC VT-10043 LED Осветител 38W Висящ (95*100CM) Черен 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2026330 LED PENDANT SQUARE LIGHTING FIXTURE FINESSE F-60 600*600*H70 60W DIMMABLE+MOBILE BLACK
Налично
Vito 2026390 LED LIGHTING PENDANT FIXTURE WAVE φ600*H180 48W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro MLP567 Висяща LED лампа TIMBER 12W
Налично
Milagro ML6358 OHIO BLACK 24W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 19236 Пендел 30W LED 40W 3000K 220V
Налично
Zambelis 2017 LED Пендел 3000K 2880Lm 36W
Налично

Все още няма отзиви.