Milagro MLP9950 AMORE WHITE висяща лампа 1xE27
37.84 € (74.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 37.84 € (74.01 лв.) |
37.46 € (73.27 лв.) |
37.08 € (72.52 лв.) |
36.70 € (71.78 лв.) |
36.33 € (71.06 лв.) |
35.95 € (70.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693771746 |
| ШИРИНА (mm): | 310 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1200 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.52kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.32kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 19 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 54бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP9957 AMORE ТЪМНО РОЗОВА висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP9954 Висяща лампа AMORE PINK 3xE27
Налично
Milagro MLP9956 AMORE ТЪМНО РОЗОВА висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML5479 INFINITY BLACK 60W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP1039 Висяща лампа EMMA PINK 1xE27
Налично
Milagro MLP5573 Lampa wisząca VIENNA 1xE14
Налично
Vito 4101840 Пендел за таван GIA 1xE27 OPAL-ORANGE IP20 60W 220V
Налично
Vito 4102240 Пендел за таван ART-2411 1xE27 BLACK&
Налично
Vivalux VIV000753 Пендел асансьор стандартен 30154 червен 1xE27 IP20 220V
Налично

Все още няма отзиви.