Milagro MLP8868 Висяща лампа SFERA BLACK 3xE14
84.36 € (164.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 84.36 € (164.99 лв.) |
83.52 € (163.35 лв.) |
82.67 € (161.69 лв.) |
81.83 € (160.05 лв.) |
80.99 € (158.40 лв.) |
80.14 € (156.74 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693771173 |
| ШИРИНА (mm): | 350 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 350 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.08kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.80kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8884 Висяща лампа SFERA BLACK/CHROME 3xE14
Налично
Milagro MLP5424 Висяща лампа SFERA WOOD 1xE14
Налично
Milagro MLP8875 SFERA BLACK/CHROME Спот 5xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8402 Висяща лампа MONTE GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP7756 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP6523 Висяща лампа LIMA BLACK 3xE14
Налично
Kanlux 36503 Висяща лампа JASMIN C 2xE27 220V IP20
Налично
VITO 7320170 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-C E27 Матирано Златисто + Черно
Налично

Все още няма отзиви.