Milagro MLP8853 Висяща лампа STUDIO BLACK 3xE27
119.64 € (234.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 119.64 € (234.00 лв.) |
118.44 € (231.65 лв.) |
117.25 € (229.32 лв.) |
116.05 € (226.97 лв.) |
114.85 € (224.63 лв.) |
113.66 € (222.30 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693771142 |
| ШИРИНА (mm): | 650 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 210 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 210 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.54kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.28kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 54бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8848 Висяща лампа STUDIO WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP8850 Висяща лампа STUDIO WHITE 3xE27
Налично
Milagro MLP8852 Висяща лампа STUDIO BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP8853 Висяща лампа STUDIO BLACK 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3859 Пендел Черна Мрежа Сфера ф300
Налично
Vito 2026320 LED PENDANT SQUARE LIGHTING FIXTURE FINESSE F-45 500*500*H70 45W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro MLP567 Висяща LED лампа TIMBER 12W
Налично
Milagro ML082 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 80W LED
Налично
Zambelis 16106 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.