Milagro MLP8676 Плафон LINTERNA 2xGX53
74.65 € (146.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 74.65 € (146.00 лв.) |
73.90 € (144.54 лв.) |
73.16 € (143.09 лв.) |
72.41 € (141.62 лв.) |
71.66 € (140.15 лв.) |
70.92 € (138.71 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693786764 |
| ШИРИНА (mm): | 200mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 190mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 540mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 2xGX53 12W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.98kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.30kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 55 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 20 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 17 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8674 Аплик LINTERNA 1xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2102890 LED СПОТ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ LAZY-10 10W 950Lm COB 4000K Ø72X98 БЯЛО
Налично
V-TAC VT-3630 GU10 Корпус Луна Външен Монтаж Квадрат Бял
Налично
Maytoni C062CL-L12W4K ЛЕД Прожектор Treo 220V 4000K 13W IP20
Налично
VITO 2012840 Спот Осветление Повърхностен Монтаж DONNA AS GU10 Черно Прозрачно
Налично

Все още няма отзиви.