Milagro MLP8409 Висяща лампа ESTILO 1xGU10
40.39 € (79.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 40.39 € (79.00 лв.) |
39.99 € (78.21 лв.) |
39.58 € (77.41 лв.) |
39.18 € (76.63 лв.) |
38.77 € (75.83 лв.) |
38.37 € (75.05 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693784098 |
| ШИРИНА (mm): | 80mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 330mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.63kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.93kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 23 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 8 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8410 Висяща лампа ESTILO 3xGU10
Налично
Milagro MLP8411 Висяща лампа ESTILO 3xGU10
Налично
Milagro MLP8409 Висяща лампа ESTILO 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8505 7W Пендел Неутрално Бяла Светлина Тяло Хром Бял Абажур
Налично
Milagro MLP8667 Висяща лампа CLARISSA 1xGX53
Налично
Milagro ML5756 LOCA BLACK 56W LED висяща лампа
Налично
Zambelis 2063 Пендел LED 3000K 4800Lm Димиращ 60W
Налично
Maytoni MOD033-PL-01-N Пендел Blues
Налично
Vito 4101910 Пендел за таван RIND-1 1xE27 MATTE BLACK 400MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.