Milagro MLP8323 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
115.55 € (226.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 115.55 € (226.00 лв.) |
114.39 € (223.73 лв.) |
113.24 € (221.48 лв.) |
112.08 € (219.21 лв.) |
110.93 € (216.96 лв.) |
109.77 € (214.69 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693783237 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | СРЕБРО |
| МАТЕРИАЛ: | SZKŁO + МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.86kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.1kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН FALISTA + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8322 Висяща лампа MONTE SILVER 3xE27
Налично
Milagro MLP8402 Висяща лампа MONTE GOLD 3xE27
Налично
Milagro MLP8321 Висяща лампа MONTE SILVER fi 150 1xE27
Налично
Milagro MLP8403 Lampa wisząca MONTE GOLD 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-6780 1*GU10 Корпус Пендел Бял D:60*500MM
Налично
Milagro ML63800 CASINO BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP9953 Висяща лампа AMORE PINK 1xE27
Налично
Milagro MLP8799 Висяща лампа HUDSON WHITE 3xGU10
Налично
Milagro MLP8671 Висяща лампа CESTA WHITE 1xE27
Налично
Vito 4101380 Пендел за таван PERA-SMALL PINK 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.