Milagro MLP7985 Висяща лампа FLORA 2xE27
113.00 € (221.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 113.00 € (221.01 лв.) |
111.87 € (218.80 лв.) |
110.74 € (216.59 лв.) |
109.61 € (214.38 лв.) |
108.48 € (212.17 лв.) |
107.35 € (209.96 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779858 |
| ШИРИНА (mm): | 720mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 2xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.5kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.9kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 27 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 36 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7986 Висяща лампа FLORA 3xE27
Налично
Milagro MLP7985 Висяща лампа FLORA 2xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3810 Пендел Порцеланова Фасунга E27 Кафяв
Налично
Milagro MLP6199 Висяща лампа MALMO PINK 1xE27
Налично
Milagro MLP4424 Висяща лампа KRONOS BLACK 3xE14
Налично
Milagro MLP7720 JOKER GREEN/GOLD 1xGU10 висяща лампа
Налично
Milagro ML065 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 60W LED + ДИСТАНЦИОННО
Налично
Maytoni T434-PL-01-GR Пендел Broni
Налично

Все още няма отзиви.