Milagro MLP7887 Висяща лампа ACERO 2xE27
89.48 € (175.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 89.48 € (175.01 лв.) |
88.59 € (173.27 лв.) |
87.69 € (171.51 лв.) |
86.80 € (169.77 лв.) |
85.90 € (168.01 лв.) |
85.01 € (166.27 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693778875 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 2xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | Черно кафяво |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.8kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7886 Аплик ACERO 1xE27
Налично
Milagro MLP7887 Висяща лампа ACERO 2xE27
Налично
Milagro MLP7888 Висяща лампа ACERO 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3978 32W LED Двоен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Изчерпан
V-TAC VT-6958 LED Осветител 50W Висящ Димиращ 4000K Бял
Изчерпан
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Milagro MLP7899 Висяща лампа LINCOLN WHITE/GOLD 1xE27 45см
Налично
Zambelis 19236 Пендел 30W LED 40W 3000K 220V
Налично
Zambelis 20154 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.