Milagro MLP7482 Аплик MARSHALL WHITE / RATAN 1xE27
44.99 € (87.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 44.99 € (87.99 лв.) |
44.54 € (87.11 лв.) |
44.09 € (86.23 лв.) |
43.64 € (85.35 лв.) |
43.19 € (84.47 лв.) |
42.74 € (83.59 лв.) |
Без включено осветление
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693774822 |
| ШИРИНА (mm): | 180mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 290mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 180mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛО / РАТАНОВО |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + RATTAN |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.5kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.65kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 24 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro ML410 KINKIET RING 8W LED
66.98 € (131.00 лв.)V-TAC VT-14982 LED Осветител 14W Хотел Аплик Бял 4000K
52.40 € (102.49 лв.)V-TAC VT-14983 LED Осветител 14W Хотел Аплик Бял 3000K
52.40 € (102.49 лв.)Zambelis H66 LED Аплик за стена за вграждане 3000K 240Lm ключ USB зарядно 3W
129.36 € (253.01 лв.)Milagro ML6343 ЕТАЖЕРКА БЯЛА LED нощна лампа с рафт 4W+5W+2W
98.17 € (192.00 лв.)

Все още няма отзиви.